Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek, milyen egèszsègûg...

Angel3000 kérdése:

Szerintetek, milyen egèszsègûgyi veszèlyei lesznek az új 5G mobilhálózatnak?

Figyelt kérdés
Kárositja-e egèszségûnket a mobilhálózatok okozta elektromâgneses sugárzás?

#sugárzás #kockázat #Határèrtèkek #Termikus hatás #Biológiai hatás
2020. dec. 17. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon veszelyes, vigyazz vele!! Nekem mar ki is nott a 3.kezem :(
2020. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon múlatságos vagy, de megkèrlek keressèl a magad èrtelmi szintjèhez való helyet! Minden jót!
2020. dec. 17. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Igen, valamelyest károsítja, de szerintem ha nem rakod közel a halántékodhoz, vagy nem mobilnetezel órákat, nem okoz semmi problémát. Amúgy is a 3G elvileg jobban károsít (úgy hallottam), szóval szerintem olyan lesz mint az eddigiek.
2020. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Egyre súlyosabb elektromágneses sugárzásban élünk, a határértékeket pedig egyre kitologatják, mert különben nem tudnánk mobilozni, internetezni. Ez nem tisztességes, hisz nyilván az eredeti határértékek megállapításakor is körültekintően jártak el és ez most a több ezerszerese. A 2-3G-vel készült 10 éves állatkísérlet egyértelmű eredménye, hogy rákot okoznak ezek a sugárzások, az ICNIRP simán elhallgatta ezt a kísérletet az éves értékelőjükön. Az 5G-vel ilyen nem készült és minden szinten elutasítják, hogy erre szükség lenne. Mindenesetre ősrégi dokumentumok rendelkezésre állnak arról, hogy a mikrohullámú sugárzás mennyire károsítja az élő szervezetet, az oroszok már 70-es években kísérleteztek vele mert fegyverként is tökéletes. Ha valaki ismeri a Dyatlov rejtélyt, nekem meggyőződésem, hogy az orosz hadsereg egy ilyen kísérletében vesztek oda, hogy szándékos volt vagy véletlenül voltak rossz helyen azt nem tudom.
2020. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!