Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögési inger?

Köhögési inger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma esti étkezés óta folyamatos köhögési ingert érzek. Mintha a nyelőcsövemben le lenne tapadva valami, vagy csikizne. Ennek már több, mint fél órája. De ha köhögök, nem jön fel semmi. Nagyon zavar... Tegnap is történt egy étkezés közben ilyen, de akkor azthittem, mellényeltem. De ugyanezen a ponton éreztem. Akkor hamar elmúlt.


Lassan 4 éve refluxos vagyok, de ilyen eddig nem történt. Illetve 1x, de akkor allergia időszak volt.


Eléggé félek mi okozhatja. Elég ijesztő. Valakinek valami tapasztalat, tanács?


Köszönöm szépen a segítséget!

22/F



2020. dec. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig ez a reflux lesz.

Gyógyszert szeded?

2020. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Savcsökkentőt? Nem szedek. Elég hosszú lenne leírni miért, de el fogom kezdeni, jogos kritika. De nagyon régen nem szedek, mégis csak most jött elő ez...
2020. dec. 20. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eddig bírta a szervezeted gyógyszer nélkül. Azt azért mindenképp szedd, néha rám is rámjön.
2020. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanilyen érzés? Az ádámcsutka magasságában érzem, inkább baloldalon. Neked is ilyen érzés?
2020. dec. 20. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem máshogy, de köhögési ingert okoz, és nekem is van feltehetőleg refluxom. Amikor veszek be egy savcsökkentőt, akkor egy idő után abbamarad.
2020. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!