Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hiába eszek előző nap este,...

Hiába eszek előző nap este, reggelre brutál alacsony a vércukrom. Beteg vagyok ?

Figyelt kérdés
3 mmol/l körüli értékeket mérek. Ráz a hideg és ömlik rólam a víz. Szédülök és nagyon szomjas vagyok, pulzusom az egekben. Ilyen vegetatív állapothoz tudnám hasonlítani, de szerencsére még kitudok kúszni a konyhába. Reggeli után 1 órával, de már 20-30 perc elteltével is teljesen jól vagyok. Egyebkent napközben nincs semmi bajom, a mérések tök átlagosak. Néha megszalad, ha sok édességet eszek, de 12 ről is azonnal helyreáll 5-6 ra egy 2 óra alatt a cukrom. Érdemes ezzel az orvoshoz fordulni ?

2020. dec. 20. 22:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnezest, ha rosszul fogalmaztam meg valamit.
2020. dec. 20. 22:39
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezzel mindenképpen orvoshoz kell menned sürgősen. A tüneteid ehhez a vércukor szinthez teljesen stimmelnek. Ilyenkor az a teendő, hogy szőlőcukrot eszel, mert ebben az állapotban a 30 perc és az 1 óra nagyon sok.
2020. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2020. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!