Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korona végett én ne futkossak...

Korona végett én ne futkossak sehová, de a nagyszüleim azok mehetnek? Mi a logika ebben? 20/f

Figyelt kérdés

Mamám (75) nagyon "hisztis". Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor képes napokig duzzogni és zsarolni mindenkit, amíg nem lesz minden úgy ahogy ő akarja.


Hetek óta azt hallgatom, hogy ne menjek sehová, haverjaimmal se találkozzak csak üljek magamnak itthon, mert ő fél hogy hazahozom a vírust.


Erre azt mondanám hogy oké, így a logikus, DE ő persze minden hétvégén mehet templomba, nagyfater naponta futkos üzletbe bevásárolni (ő ebből nem enged, minden nap megy és senki nem mehet el helyette), átjön egyik másik barátnője, postással, futárokkal kint beszélget és persze maszk nélkül.


Én jóformán 4 haverral járok ki sörözni ha úgy van (nem kocsma, csak kiülünk valahová), ők meg naponta találkoznak ennyi emberrel.


Tegnap is amikor este mentem ki a leghisztisebb, legfenyegetőbb hangnemén kezdte hogy de haza fogom hozni a vírust, ne menjek sehová. Erre ma reggel templomba mentek, ahol jó sokan még mise után is kint beszélgetnek (maszk nélkül persze).


Szerintem amit ők csinálnak azzal sokkal több esélyük van elkapni, mint azzal ha én kicsit kimegyek. Nem úgy kéne működni, hogy ha én ne menjek sehová, akkor bizony ők sem?



2020. dec. 23. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
De
2020. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Térdig járunk a nyafiban. Beszéld meg vele.
2020. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség az egész Covid hiazti
2020. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Templomokban nem terjed, mint tudjuk. Korábban a stadionokban sem terjedt, de most már csak misére szabad járni, már meccsre sem.
2020. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Az a baj,hogy ha "neaggyisten" valamelyikük beteg lesz,akkor is Te leszel a hibás...nem egyszerű eset,de (ha van lehetőséged) inkább költözz el...
2021. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!