Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vörösvértest-süllyedés...

A vörösvértest-süllyedés értékem 24 normál érték 5-20!A 24 az nagyon magasnak számìt??

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Talán van kis gyulladás, fehérvérsejt meg CRP milyen? Mi miatt lett kérve a labor?
2020. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fáj a hasam 3hete,jobboldalt a vakbél környékén, de tapitásból azt mondták nem az.Elkuldtek ver vizelet es ultrahang vizsgálatra!Amiből az derült ki,hogy még mindig nem tudják mi a bajom!Ez az egyetlen volt picit magasabb,minden normál érték!A veséimben talaltak homokot,de ennyi...
2020. dec. 25. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nálad akkor nem utalt gyulladásra? Nálam 17 van a leletre írva, én is úgy tudom 20ig normál tartomány, de nekem 15-ig írja a papír.. nekem se mondtak rá semmit.

2021. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!