Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemrég ettem, és megjelentek...

Nemrég ettem, és megjelentek ilyen kiütések,vagy nem is tudom mik a jobb karom hajlatában. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Reggeliztem, és pont a végén elkezdett nagyon viszketni a karom ott a hajlatában. Egyszerűen csak úgy, egyik pillanatról a másikra. Nem tudom miért, nincsen semmiféle allergiám semmire.

2020. dec. 28. 07:05
 1/3 A kérdező kommentje:
2020. dec. 28. 07:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami más lehet ha csak ott. Ha allergia lenne, akkor terjedne máshova is, meg feldagadna a bőr súlyosabb esetben. Esetleg megizzadt ott éjjel, és most kezdett el viszketni a sókiválás miatt. Nekem ekcémás néha ott ahol neked, kb ilyesmi szokott lenni. Vakarással viszont a viszketést fokozom, legalábbis nekem úgy tűnt fel hogy viszket. Esetedben sem gondolnék bármi komolyra, ha nem terjed máshova.
2020. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, az a durva hogy el múlt és nem vakartam meg sokszor, mert egyre jobban viszketett

Részvétem az ekcéma miatt, nem lehet kellemes.

2020. dec. 28. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!