Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha meg van a lehetősége, hogy...

Ha meg van a lehetősége, hogy a koronavírus ellen beoltott emberek ugyanúgy fertőzhetnek, akkor mi értelme van a nem beoltott emberek korlátozásának, és az oltási igazolásnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2020. dec. 28. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A védőoltás nem akadályozza meg soha se a betegséget, se azt, hogy fertőzz. A betegség súlyos lefolyását akadályozza.
2020. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Értelmetlen, de nem emiatt, hanem azért, mert a többi, beoltott ember ugyan mit aggódik azon, ha bejön a boltba egy beoltatlan, nem tök mindegy nekik?
2020. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Az oltásnak vallási értéke van. Hiszel-e a hatalomban feltételek nélkül, vagy nem. Ha birka vagy, ezért kapsz egy igazolványt.
2020. dec. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Meg van az oka, hogy a hatalom miért vezette be. Bár nyilván nem a tünetet kell kezelni, hanem a problémák gyökerét, erre már megszületett a hatékony megoldás.

[link]

[link]

2020. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A vakcina csak a halálodat segíti elő... Vagy a további 30 mellékhatást, ami igazoltan hivatalosan a vakcina okoz.
2020. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ezen mit nehéz megérteni? Amíg nincs meg a 70-85%-os átoltottság, addig a vírus is könnyebben talál gazdatestet. plusz ugye 2 vakcina javasolt a teljes védelemhez, 3 hét különbséggel, közben simán elkaphatja az illető. Ha viszont az emberek 75-85%-a már be van oltva, kialakult a nyájimmunitás, onnantól kezdve kb nem talál gazdatestre a vírus, és visszahúzódik.


Egy példával iluusztrálva. Én a 7. csoportba tartozom az oltandók között. Azzal én jelenleg nem vagyok nagyobb biztonságban, hogy Marika nénit az idősek otthonában beoltották. Viszont akiket ott beoltanak, egymást mág nem fogják fertőzni. Viszont ha a körülöttem levő emberek 70-80%-a oltva van, és én még nem, akkor már általuk én is védve vagyok, bár én még elkaphatom , de ennek kisebb az esélye. Éőően emiatt fontos, hogy aki teheti-nincs olyan immunbetegsége, ami ebben megakadályozhatná, az oltassa be magát, így saját magát és másokat is megvéd a fertőzéstől. Utána beszélhetünk csak lazításokról.

2021. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Falus Ferenc már vagy 10 éve nem praktizál, szóval fenntartásokkal kell kezelni a szavait.


A hivatalos álláspont elolvasható a webbeteg oldalon: nincsenek egyelőre ezzel kapcsolatos kutatási eredmények.


5-ös: milyen 30 mellékhatás, amit "igazoltan, hivatalosan" okoz? :D a beoltott sok millió emberből konkrétan pár 100-nál jelentkezett bármiféle mellékhatás, miről is beszélünk? :D

2021. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Semmi értelme az oltásnak. A védőoltás nem megoldás erre a járványra. A gyenge immunrendszer a probléma, amit a járványintézkedések okoznak. A járványnak csak Orbán Viktor vethet véget.

Ez a vergődés, ami az oltás körül megy, egyre inkább elbizonytalanít. Rengeteg dolgot eltitkolhatnak vele kapcsolatban, hogy az oltási kedv meg legyen.

2021. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

"A gyenge immunrendszer a probléma, amit a járványintézkedések okoznak"


:DD


Fél éven keresztül hallgattuk, hogy "nincs járvány", hiszen idén kevesebben halnak meg, mint egyébként szoktak. Most hogy már ez sem igaz, kitaláltok egy újabb hülyeséget :DD nem unjátok?


Tavaszi gyors, szigorú járványkezelés = kevesebb halál


Őszi semmittevés, elkésett intézkedések = járvány berobbanása, súlyos többlethalálozás (olyan mértékű, hogy hiába haltak meg az első 3 negyedévben kevesebben, mint a korábbi években, az utolsó negyedévben annyian haltak meg, hogy az egész éves szinten is akkora többlethalálozással járt, hogy 2020 a 2000-es évek egyik leghalálosabb éve lett)


Aki ebből arra következtet, hogy a korlátozások miatt van gond, az szimplán hülye.

2021. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan ki az aki a normalis 1 mondatnal hosszabb ertrlmes velemenyeket lepontozza?
2021. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!