Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha szigorú korlátozások...

Ha szigorú korlátozások mellet is csak áprilisra lehet a plató vége hogy merülhet fel akár ötletként is a jan 11-i iskolanyitás?

Figyelt kérdés

[link]

Szigorú korlátozások mellett áprilisra érhet véget a járvány plató szakasza

Jelenleg a járvány plató szakaszában vagyunk, de nem lehet tudni, meddig maradunk itt. 3-4 hónapos időszak az, amíg ez eltarthat, igazából áprilisban fogjuk látni, hogy szigorú korlátozások mellett vissza tudunk-e jutni a júniusi adatokig- mondta Lantos Gabriella, az Új Világ Néppárt elnökségi tagja.


Tehát akkor


-ha maradnak a szigorú korlátozások

- akkor talán (talán!!) hónapok múlva vége lehet a platónak

- de persze az még mindig nem a vége, az csak a lejtő kezdete


Ebből evidensen következik ha nem maradnak a korlátozások, akkor nem plató lesz, hanem újabb emelkedés.


Mindezek fényében nem értem hogyan merülhet fel a korlátozások oldása? pl iskolazár oldása jan 11-től?

Nem épp a fenntartás lenne ésszerű, hogy az eddig elért mérséklődő számok maradjanak is?


Az oltással ne jöjjünk.... üres duma. Maga a Zoperatív Görcs is megmondta, a tömeges átoltottság 21 végére, 22 elejére érhető el.

Odébb van az még!


2020. dec. 30. 14:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"A tanárokat a hétvégén és a jövő héten tesztelik"


EZ HAZUGSÁG!!! TISZTA ÉS EGYÉRTELMŰ HAZUGSÁG!!


A tanárok tesztelése külső tesztpontokon ,nulla szervezettséggel és ÖNKÉNTESEN folyik.


Na most szerinted lesz olyan hülye tanár hogy kibumlizik a külső tesztpontra hogy ott kiállja a sort és aztán ha pozitív betegállományba kelljen mennie 60% os bérért??


ember, neked AGYAD VAN?

2021. jan. 2. 15:08
 12/20 A kérdező kommentje:

az óvodai és iskolai dolgozók a január 2-ára és 3-ára meghirdetett csoportos koronavírus tesztelésre. Az önkéntes és ingyenes vizsgálatokat o


[link]



önkéntes. van még kérdés? mennyi megy el szombat-vas önkéntesen? 2%? 5%? röhej. mese habbal.

2021. jan. 2. 15:17
 13/20 anonim ***** válasza:

és csakis általános iskola.

(ill. szakképző intézmények is most már, ami ugye nem = a gimnáziummal)

2021. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

miért , középiskolai tanár oda se mehet?

ezt nem is tudtam.

és ha középisk tanár megy oda azt elküldik?

2021. jan. 2. 16:58
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

Önkéntes persze. De a tanárok oldaláról a vinnyogás kihúzva, ha akar mehet tesztelni, később oltatni is.

Te pedig megszívtad, júniusig járni fogsz. 11-én külön gratulálni fogok neked az 1.napodhoz, úgy látom elkél egy kis biztatás...:)

Nem olyan rossz ám, megtanulsz helyesen írni, biológiát, statisztikát. Talán kevesebb hülyeséget fogsz irkálni.

2021. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
nem biztos még, hogy menni kell 11.-én okostojás..
2021. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Mitől vagytok ennyire beszarva, kiscsibék?
2021. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
semmitől. de akkor sem kellene ezt állítani, mert korántsem biztos még ez.
2021. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

" statisztikát"


Hát ha én annyi statisztikát fogok tanulni amit az iskolában tanítanak... akkor... végzős vagyok, van kemény 4 hónapom hátra és eddig stat nem volt.

de NYILVÁN a hátralevő 4 hónapban csak az lesz és semmi más. világos.

2021. jan. 3. 10:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez az idióta kérdező érettségizőként nem akar vissza menni az iskolába :DD Megható hogy aggódtok tanáraitok egészségéért de úgy érzem hogy csak lógni akartok, és ez nagyon szánalmas kisfiam.
2021. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!