Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik átestek koronavírus...

Akik átestek koronavírus fertőzésen, nem tapasztaltak pl iszonyú fáradtságot, levertséget, depressziót esetleg, mikor már azt hittétek túl vagytok az egész nyavaján?

Figyelt kérdés
Nagy segítség lenne hogy ha elmondanátok a tapasztalataitokat?
2021. jan. 1. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Anyum ugyanerről panaszkodott tegnap és ő valószínűleg átesett rajta pár hete.
2021. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
*Nyavalyán. Ly.
2021. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Én 2 hónapja érzem ezt.

November elsején kezdődött szeggycsont "láz vagy éggéssel".


-Anyukád kapott rendesen levegőt? Én igen.

-Romlott a memóriája? (Pl nehezen jövök rá a szavakra beszédkor olyan mintha hadarnék) nekem romlott

-Amikor fáradt random helyeken érez nyomást 1-2 másodpercig? (Fején) ezt vettem észre.

-Sokszor fáj a feje vagy lázas?

-Ha rá nehézkedik a kezére akkor gyorsabban zsibbad mint volt? > Ez még mindig meg van.

2021. jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
detto, olyan fáradt voltam, hogy a klotyóig alig bírtam elvánszorogni. enni se tudtam, és nagyon sokat aludtam.
2021. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

December 20-án lett negatív a Pcr tesztem. Magát a vírust könnyen átvészeltem, elment a szaglásom és az ízérzékelésem, de semmi komolyabb tünet nem volt. Néhány nappal/héttel később azt éreztem, hogy totálisan depressziós vagyok. Semmihez nincs hangulatom. A pulzusom felment 140-150-re terhelés nélkül egyik pillanatról a másikra. Alvászavarom lett, napokig semmit sem tudtam aludni. A vérnyomásom nagyon felment sokszor. Gyakran belenyilall a fejembe a fájdalom, sokszor szédülök, mintha zavart lennék. És mellé egy brutális fáradtság..


Voltam kardiológusnál. Ahogy elmondtam a panaszaim, azt, hogy covidos voltam, csak bólogatott. Naponta jönnek hozzá ugyanilyen panaszokkal fiatalok, akik átestek a covidon, de fáradékonyak, depresszív panaszuk van, alvászavaruk van. Szívultrahang nálam negatív, vérképem jó. Azt mondta a doki, néha több hónap, míg minden helyreáll.

2021. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!