Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsírmáj gyogyulási folyamatok...

Dudubeni kérdése:

Zsírmáj gyogyulási folyamatok beszámolnátok? Ez az?

Figyelt kérdés

Ittunk 17-16 órakór. 21-re kész voltam. Azuttán is ittunk kis whyskeyt de nem lényeges, mikor már kezdtem jozanódni (alvás nélkül) elkezdett fájni nagy esélyel a májam (ez alatt azt értem annak helyén a medence csontom fölött jobb oldalt.) Nem észrevehetően fáj, hanem tompa fájdalom, talán néha kicsit szúrna (ez akkor történik hogyha valami nyomás éri<jobb oldalamra nyújtozkodok forgok stb.>) Utánna olvastam második stádiumú zsírmájas tünetnek tünik bár lehet hogy első nem tudom. Azt is olvastam sok oldalon hogy le kell tenni az italt. Szóval ez lenne az első kérdésem memnyi időre? Azt is olvastam még diétázni kell de mi van akkor ha ezt a jövedelmem nem engedi pl.(minden nap gyümölcsöt venni meg zöldséget?)

Milyen gyorsan folyt le ez nálatok? Ez egyántalán zdírmáj? A történethez hozzá tartozik még hogy fáj a nyakam is.Tudom hogy az lenne a protokol meg minden normális ember menne dokihóz de én tudni akarom hogy ez magától el fog-e múlni, bármint ahogy a tapasztaltak tapasztalták vagy mennyek-e mert a munka helyem meg a jövedelmem miatt ez... Tudjátok.


Ennyi de szivesen meghalgatok pluszt is amivel nem a kérdésre válaszoltok hanem részleteztek. Férfi vagyok



2021. jan. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zsírmáj, inkább alkoholos májgyulladás. Nem kell inni, az ingyen van.
2021. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?
2021. jan. 2. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A szeggycsontodnál fáj? Vagy inkább éget vagy lázas vagy mintha lázas lenne a tüdőd között? Lázas vagy? Kapsz levegőt ha oldalra fekszel?
2021. jan. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jozan vagyok mostmár egy kicsit olyan mintha még mindig részeg lennék meg a szemem egy picit lakarna hajtodni de nem vagyok álmos egy kicsit olyan érzés tényleg mintha lázas lennék voltak halucináciom is hajnalba de nem a tüdőm között fáj inkább a bordám alja jobb oldalt a végénél
2021. jan. 2. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
A máj nem fáj!!!! Hasnyálmirigy! Az fájhat alkoholtól!
2021. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!