Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős alhasi fájdalom. Mi...

Erős alhasi fájdalom. Mi lehet? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Este arra ébredtem,hogy nagyon erős (csak a bal oldalamon) jelentkező alhasi fájdalmam van. Görcsös,tompa és néha néha mintha egy kést szúrnának belém olyan érzés... Szedek most fájdalomcsillapítot hát.. Többé kevésbé jobb. Jelenlegi koronás időszakban nem szándékozok orvoshoz menni! Csak és kizárólag ha nem látok más módot és nagy a baj... Étvágyam van.. Végülis nem vagyok olyan rosszúl közérzetre de a fájdalom nagyon van.. Ha a bal oldalamra fordulok akkor borzalmasan fáj. Ha a jobb oldalamra akkor is. Ha a hátamon fekszek akkor OK. Lehet köze esetleg ahhoz hogy olyan 1-2 nap múlva kéne megjönnie a menstruációmnak? Viszont furcsa mivel ilyesmi még nem volt velem. Hogy így fájna a hasam de csak az egyik oldala.... Mi lehet ez? Mit tudok tenni? Jobb lesz?

2021. jan. 2. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem volt ilyen az alhasam fájt egyik oldalt menni se tudtam és petefeszekciszta volt. Leszivták de még jó hogy bementem a végén be is lazasodtam. Azt mondom neked is hogy menj te is be a kórházba ott kivizsgalnak.
2021. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet menstruációs gond is, nekem is 1-2 év után kezdett el fájni, de azért nem ilyen durván. Vakbél is lehet, vagy amit az első ír, ciszta. Mindenképp menj el orvoshoz mert innen senki sem tudja biztosra megmondani mi lehet a gond.
2021. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A könyöködön nem száraz, kirepedezett a bőr?
2021. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta hogy vagy?
2021. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem orvoshoz.. Nőgyógyászat lett belőle! Petefészekciszta!
2021. jan. 4. 13:45
 6/7 Sssaszem ***** válasza:
Júj! Megműtöttek? Megultrahanghoztak, így lett diagnózisod?
2021. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sssaszem ***** válasza:
Ügyelet lett belőle, vagy elmentél az orvoshoz?
2021. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!