Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatnád magad covid ellen...

Beoltatnád magad covid ellen olyan tapasztalattal, hogy influenzaoltás mikor felvetted még súlyosabb lefolyást okozott, mint egy sima influenza?

Figyelt kérdés
Nem mindenki tapasztal mellékhatásokat, de ha te vagy az akkor ez nem vigasztal. Én például megtapasztaltam ezt a keresztreakció dolgot ami ismert mellékhatás az influenzaoltásnál. Ezzel az adottsággal nagyon hezitálok nem tudok dönteni. Sok ilyen tapasztalat van nem csak az enyém, hogy döntenek akikkel ilyen történt?
2021. jan. 2. 18:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. Pedig milyen szép is lenne, ha még mindig tombolna a TBC és hasonló finomságok.... okosok.
2021. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Te még mindig ugyanaz a demagóg okoskodó válaszadó vagy, aki kilométeres hozzászólásokat ír, és a legdebilebb goebbels-i propagandista módjára kéri számon a vele egyet nem értőket? :D kérlek, folytasd :)
2021. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy rám gondoltál-e, de nem ismerem teljeskörűen az általad említett úriember munkásságát. Nem probagálok (mivel mindenki mást magasról letojok), csak gondolkodok :) Tudod... nem csak evésre és böfögésre használom a fejemet és főleg nem beszélek butaságokat :)

És nem kérek számon senkit, mindenki magából indul ki :)

2021. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%
Dehogynem. Érdekes, ha valakinek ilyen szinten nincs önkritikája. Hány éves vagy?
2021. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Pedig magamat szoktam a leginkább kritizálni :) Hidd el, nálam jobban senki sem ismerhet jobban, akár mennyire is jobban szeretnéd tudni, hogy én mit gondolok/gondoljak magamról.


33

2021. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hagyd rá 25-ös, egyik kommentjében sincs egy értékelhető mondat sem, összepuskázott magának egy diplományiravalót és úgy csinál, mintha ő tojta volna a spanyol viaszt. Éppenséggel csak egy értékelhető mondatot sem sikerült leírnia, ostobaságát beszólogatással leplezi. Sajnálatos
2021. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki magából, meg a degenerált évfolyamtársaiból indul ki :)
2021. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyenekkel egyébként nem vitatkozom. És nem azért, mert nem tudnék, hanem mert undorodom tőletek. Ha nem tetszik a válasz, hőbörögj tovább az érvekért toporzékolva, és nehogy megfeledkezz a laposföldezésről.
2021. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!