Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat agydaganatra?

Ez utalhat agydaganatra?

Figyelt kérdés

Sziaztok.

3 éve kezdődött az egész.

Azóta fáradékonyabb vagyok de csak télen.

Meg hadarok. De az egyik osztálytársam az hadart így én is elkezdtem. De amikor többet beszélek akkor nem hadarok. Mostanában fáj a fejem de nő a bölcsesség fogam. Ugyan azon az oldalon fáj ahol a fog van. Köszi a válaszokat!



2021. jan. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elég valószínű, hogy nincs olyanod.
2021. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már felborított volna ha az lenne
2021. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Télen mindenki fáradékonyabb.
2021. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Atyaúristen! Agydaganatod van, mert hadarsz??? Meg mert nő a fogad? Pszichológust neked, de azonnal!!! Hogy jut ilyen eszedbe?
2021. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs agydaganatod. A fogfájás általában fáj, de érdemes lenne elmenned majd fogorvoshoz is, hogy megnézze, hogy nem a lyukas fogad fáj.


A téli fáradtságra meg szedj d vitamint. A koronavírus elleni védekezésnek amúgy is része...

2021. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
basszus mennyi beteg ember lett a korlátozásosos időszakban, megbolondultak az emberek, vólking ded, rán evridábi rán for jor lájf
2021. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!