Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belsőfül problémával tapasztalat?

Belsőfül problémával tapasztalat?

Figyelt kérdés

Egy darabing folyt a fülem, aztán elmult, de a kagyló még mindig viszket...amióta megjelent, nagyon erősen szédülök.


Csak középfül meg külsőfül gyulladásom volt korábban, de szerintem ez belső lesz.


Nem tudok hàzi orvoshoz menni, mert nincs TB-m. 3 hónapja nincs munkám.


Valami javaslat? Vagy ha fájdalom nem társul mellé, elmúlhat magától?



2021. jan. 4. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülltisztítás sem segít rajtad?
2021. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belső fül miatt szédültem, szédülök évek óta. Keress fel egy jó fül orr gégészt. Én per pillanat szteroid injekciókat kapok dobhartyán keresztül a belső fülbe, jelentősen javult az állapotom. Csak egy tipp hátha segít...
2021. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kormányablakban kérhetsz rászorultsági alapon tb-t Egyébként orvoshoz mehetsz és el is látnak. Amit nem fizettél be azt meg mindenképp behajtják, előbb utóbb, ezért kérd rögtön az átvállalást, ilyenkor az önkormányzat átvállalja ha az egy főre jutó kereset nem haladja meg a 35000ft ot
2021. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig is javasolom, hogy csöppents füledbe kövirózsa-cseppeket. Kitisztítja és fertőtleníti. (A levélkét tövénél megragadva kitéped, folyó víz alatt megmosod, s amúgy nedvesen, a széleinél összecsippentve kinyomkodod a vízszintesen tartott füled fölött.)
2022. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!