Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most hogy Ausztriában is...

Most hogy Ausztriában is kimutatták az új vírustörzset, mennyi idő míg nálunk is megjelenik?

Figyelt kérdés

Ausztriában is kimutatták a gyorsan terjedő vírustörzset


[link]



Ugye ennyit ér a brit légiforgalmi tilalom. Nem fogadunk gépet a ködös Albionból, na de nem is kell, mert már itt a vírus a szomszédban... és onnan sok sok sokezren jönnek mennek naponta át a határon.


2021. jan. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Már biztos van itt is, dehát beoltatjuk magunkat majd és kész. Ettől sem félek jobban mint a másiktól.
2021. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

" dehát beoltatjuk magunkat majd és kész"


Majd ha odajutsz hogy sor kerül rád is... mert mezei zokni jakabként ilyen szervezettséggel majd őszre kerülsz sorra

2021. jan. 4. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg elkapom és kigyógyulok. Ennyi.
2021. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja értem világos. ÉS aki meg nem, mert belehal, az meg így járt, te megúsztad, más meg úgy járt ahogy járt. Egy emberrel kevesebb akinek nyugdíjat kell majd fizetni.

Eltaláltam?

2021. jan. 4. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mit csináljak vele? Aki beteges, gyógyszert szed, netán idős, az maradjon otthon, hordjon egy komolyabb maszkot, kesztyűt. De úgyis a beteg vagy idős emberek kapják meg elsőre az oltást, nekik kell a legkevésbé aggódniuk. Én fiatal vagyok, nincs semmi betegségem, nagy valószínűséggel felgyógyulok minden gond nélkül, ha kapok vakcinát kapok, ha nem, akkor nem.
2021. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt a lezaras, amire ott felfedeztek, vegigmehetett fel vilagon. Es ment is...


De jó..


Biztos van itt is pont azota, hogy lett UKban

2021. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!