Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hazatavozas sajat felelősségre?

Hazatavozas sajat felelősségre?

Figyelt kérdés
8 napja fekszem bent Covid miatt kórházban 31.hetes terhesen. Minden eredményem mar teljesen jo de nem akarnak hazaengedni mert,hogy 10 nap a kúra idotartalma. Mai nap csúnyán kivagtak a biztositekot az apolok es az ugyeletes orvos. Van arra lehetőség h sajat felelősségre holnap hazakerjem magam?

2021. jan. 4. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg tőlük.
2021. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajna mar csak holnap lesz vizit, leginkább ezert irtam ide.
2021. jan. 4. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Produkáltál már két negatív tesztet? (Vagy lehet hogy most elég egy, már nem tudom követni). Addig nem fognak elengedni még saját felelősségre sem, amíg nem vagy hivatalosan is negatív. Mert ez egy vírus ami nem csak a saját életedet veszélyezteti, hanem másokét is, akik érintkeznek veled.

Másrészt ma már amúgy sem tudnál hazamenni szerintem, mivel ha valakit hazaengednek, azt le kell papírozni, kell egy zárójelentés, és azt délelőtt szokták megcsinálni. Ilyenkor este nincsenek bent az irodisták akik a papírokkal foglalkoznak.

2021. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kepzeld ezt en is olvastam h kell negatív teszt. De itt a kórházban sehol nem mondtak el, se 1et se 2ot. Mindenhol csak ezt a kurat magyaraztak. Ezert fura nekem es mar lassan mindenkinek aki bent fekszik,hogy mi is a helyzet. Plusz 5agyas szobabakban vagyunk ahova mindig hozzak a friss covidosokat. Akkor hogyan lesz negativ teszt?
2021. jan. 4. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem láttál olyanokat akik előbb kezdték a kúrát mint te? Abból le lehetne szűrni hogy hogy megy a hazaengedés, hogy őket tesztelték-e előtte.
2021. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy negatív teszt úgy lesz, hogy aki átesett rajta, az egy bizonyos ideig védve van az újrafertőződéstől. Ha rajtad átmegy, akkor nem fogsz visszaesni ha olyannal vagy egy kórteremben akiben épp most tombol.
2021. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajna nem,mert kise lehet mozdulni a szobabol.
2021. jan. 4. 20:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,holnap mindenképp rakerdezek visitkor
2021. jan. 4. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy tök tipikus a magyar egészségügyben hogy nem mondanak semmit, mintha hadititok lenne hogy mire lehet számítani...

Elhiszem hogy nehéz, de ezt most már bírd ki valahogy, a nagyján túl vagy, már nem sok. Darálj valami sorozatot vagy merülj el a youtube-ban, azzal gyorsabban megy az idő.

2021. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tényleg ugy csinálnak, a sajat gyogyszereinket nem mondjak el mi van benne.

Ha a mai incidens nem lett volna turelmes vagyok. De a bunkó hozzaallast mar en sem tudom tovabb toleralni. Foleg ugyhogy,hogy ahany orvos kezelt minket mindegyik mast mondott.

2021. jan. 4. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!