Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a fajta fejfájás lehet...

Ez a fajta fejfájás lehet tünete az agyráknak ? Nagyon izgulok ezen.

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja állandó jelleggel naponta 20-30 percre előjön egy tarkó feletti fejfájás a hátul jobb oldalon. (Valamikor 2x-3x is) Jellege nyilaló néha tompa. Pontosan megtudom határozni, mintha egy vonalat húznék a fejem tetejéig. Mindig délután jön elő, reggel soha.


Szemléltető ábra:


[link]


Ez lehet agyrák, tumor jele ?



2021. jan. 6. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
A mellékelt ábrán a piros jelzés mutatja a fajdalom forrását.
2021. jan. 6. 17:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképp menj el orvoshoz! De ne gondold túl,ne idegeskedj rajta
2021. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, neki az eszméletvesztés volt az egyetlen tünete. Nagyon nem volt fejfájós, még a 3 agyműtéte után sem.
2021. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán lehet migrén. ha kimész a hidegre, lehet arra vagy érzékeny. menj el neurológushoz, én múlt hónapban voltam MRI-n. utaltasd be magad rá, mert csak az ad biztos eredményt. a vizsgálat úgy néz ki, hogy beraknak egy ágyra ami olyan bizar mint a villamosszék, pánikjelző is van mert komolyan ijesztő, rádraknak egy vaskeretet és lecsukják, meg betolnak vmi sín alá és a gépek nagyon hangosak, kapsz füldugót is de én még attól is féltem h megsüketülök mindegy, én kibírtam te is ki fogod (én gondolkoztam a pánikjelzőn mert pánikbeteg vagyok konkrétan halálfélelmem volt ott benn de nem azért vártam erre 2 hónapot hogy ne sikerüljön...) nekem negatív lett a leletem. és megnyugodtam :) persze egyéb bajom az van, pl nagyon kevés energiám van gyakorta szédülök napi szinten a lábaimat se érzem meg olyan homályosan mákosan látok, emiatt gyanakodtam a legrosszabbra.
2021. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!