Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez ha nem asztma és...

Mi lehet ez ha nem asztma és nem allergia? Pánikroham?

Figyelt kérdés
Szóval, kiskoromban asztmás voltam, aztán kijöttem. Mostanság kijött rajtam a fulladás, így elmentünk dokihoz, de nem vagyok asztmás, viszont az asztma pipa sokat segít ilyenkor. Gyakran fulladok, néha már faj a hatamon is feküdni, mert elkezd szurni a mellkasom. Szatom (bocsánat ha nem így kell irni) normális ilyenkor, vérnyomásom is, viszont néha már annyira fulladok, izzadok, lesapadok hogy ha nem vagyok a szabad levegőn akkor nem bírom. Enni sem tudok tőle gyakran, van hogy ha megjön az étvágyam akkor el is megy, mert úgy elkezdek fulladni, hogy nem tudok enni. Szerintetek mi lehet? Lehet köze a depressziómhoz?

2021. jan. 8. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm elküldte, hogy ez pánikroham jele is lehet. Jelenleg is fulladok, szúr a mellkasom a szívem körül. :/ kólát nem gyakran iszok, mostanában elszoktam róla, energia italt már kb 4 hónapja nem fogyasztottam, előtte is max egy hónapban egy robozzal ittam meg. Allergiás nem vagyok semmire.
2021. jan. 8. 22:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Kávézni sem kávézok, általában három naponta iszok kapucsínót, de attól is elszoktam mostanság
2021. jan. 8. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a stressz, és placebónak hat az asztma pipa csak, vagy pedig allergiás vagy valamire.
2021. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Allergia teszten voltam párszor, de nem vagyok semmire.
2021. jan. 8. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elmehetnél másik orvoshoz is csak a biztonság kedvéért mert én asztmával jártam úgy hogy mikor nagykorú lettem és orvost váltottam az azt mondta jól vagyok nem is tudja miért diagnosztizáltak egyáltalán asztmával (ezt úgy hogy telente 3 héten át voltam beteg minden hónapban) aztán mikor másodjára váltottam orvost mert ez sajnos meghalt az új dokim lehülyézte és egyből vissza adta a régi gyógyszeremet és amúgy ugyan úgy köhögök mint te.


De am ülj be a hűtő elé vagy az ablakba ha nagyon rád jön a köhögés és lélegezd be a hideg levegőt, meg kortyolgass közbe hideg vizet. Meg van egy olyan test helyzet amikor felhúzod a térdeidet a mellkasodhoz, ha úgy ülsz könnyebb lélegezni. Meg am próbáld meg azt is hogy iszol egy kávét ha rád jön a köhögés az pont hogy nem baj ugyanis a coffein és a cucc ami az asztma pipákban van rokonságban állnak és némely esetben az is segíthet.

2021. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!