Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél hogy zajlott a koronavír...

Kinél hogy zajlott a koronavírus, Ha kezd vissza térni a szaglás utána még lehet új tünet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak enyhe náthám volt, amit figyelembe se vettem volna, de egyik nap észrevettem, hogy nincs szaglásom se. Új tünetem nem volt már ezután. A szaglásom telejesen kb. 1,5 hét múlva állt helyre, náthám még utána is egy hétig megvolt. 2,5 hétig voltam táppénzen.
2021. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál.
2021. jan. 9. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jan.31-én kezdtem rosszul érezni magamat. Kezdetben hőemelkedésem volt,meg a szokásos gyengeség, egy kis nátha. Megváltozott az ízérzékelésem,elment a szaglásom. Köhögök, de alig, légszomjam nincs. A lázcsillapító mindig hat, de ha elmúlik a hatása egyre magasabb értékeket mérek. Ma már elértem a 38,8-at.
2021. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jobbulást neked. Köszi hogy írtál
2021. jan. 9. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dec 11től voltam beteg.

Először hőemelkedés volt, majd 2 nap múlva 39.5 C fokos láz.

Összesen 10 napig voltam lázas, 2 hétig nem nagyon tudtam kikelni az ágyból.

1 hétig csak banánt tudtam enni, pirítóst, meg őszibarack levet.

Mindig valami fehér hab volt a számban, ami nagyon keserű volt. Az ízeket emiatt nem éreztem.

A pulzusom folyamatosan 130 volt. Már gyógyszert is szedek rá.

Fájt a szemem és a fejem,az ízületeim nagyon, nyilallóan.


Állandóan köhögtem (köhögök még mindig), álmatlan voltam és gyenge.


Lassan egy hónapja szenvedek vele.

38 éves nő vagyok, káros szenvedélyek és alapbetegségek nélkül.

2021. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. Jobbulást neked is. Jó egészséget
2021. jan. 10. 05:31
 7/8 anonim válasza:
100%

Most lett pozitív a pcr tesztem. Kb. egy hete kezdődtek a tünetek torokfájással és teljes szaglásvesztéssel (az ecet szagát sem érzem - még most sem), pedig nem voltam taknyos/nem volt bedugulva az orrom. Aztán pár nap múlva jött a takony + láz (38-39.7 2 napig).


Most nincs lázam, nem is folyik annyira az orrom, viszont erősebben fáj a torkom és sokszor kell köhögnöm (rohamokban, és nem tudom abbahagyni egy ideig, pedig a torkom miatt eléggé fáj, plusz a tüdőm is elkezdett fájni 2 oldalt).


24 éves nő vagyok, nincs alapbetegségem, nem vagyok elhízva, heti 6x szoktam edzeni, szóval nem tudom, miért viselem ilyen rosszul (a férjem 50, neki semmi baja szerencsére)

2021. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2021. jan. 20. 07:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!