Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt limfóma túlélők? H...

Vannak itt limfóma túlélők? Ha igen, milyen típus volt és hány éve gyógyult?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van esélyem örökre a hátam mögött hagyni ezt a betegséget, vagy mindig félnem kell tőle?

Azt olvastam, hogy hiába gyógyult meg valaki bármilyen rákból, hónapok vagy évek múlva visszatér. Igaz ez vagy hoax?



2021. jan. 12. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudom, de ismered a ráktérítő blogot? Az ott blogolo erről ír.

Talán itt valaszt találsz a kerdeseidre: [link]

2021. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő jelenleg küzd vele, nem évek óta gyógyult. De gyors gyógyulást és nagyon jó egészséget kívánok neki ismeretlenül is!
2021. jan. 12. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Remelem talalsz olyan embert, aki tud segiteni.

Lehet, hogy nem szamokra varsz, de szivesen keresek egy-ket statisztikat angol nyelvu szakirodalombol.

2021. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én II.A stádiumban voltam kaptam 12 kemót, 17 sugarat és mára tünetmentes vagyok.

22/N

2021. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám volt az. Nyugi, még él. 13 éve bele ment ebbe a csodába: non hodgkin's lymphoma


13 éve él és virul, jól van. Vérvételekre jár, soha semmi gondot jelzett.


Nem kellett neki kemo sem, megműtötték, igaz csonttá fogyott utána, tápszerrel rendbe jött. 1-2 év után teljes értékű életet élt, nem hátráltatta semmiben.

2021. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első vagyok, kutattam egy kicsit, találtam még egy blogot! Ő visszaeső! [link] Remélem mostmár tényleg tudtam segíteni.
2021. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ő konkrétan sajnos már meghalt, szóval ezzel most bocsi, de nem segítettél. :( csak reménykedni szerettem volna, hogy örökre meggyógyultam...
2021. jan. 22. 09:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!