Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az, hogy elkezd...

Mitől lehet az, hogy elkezd viszketni és kissé fájni a talpam, majd belilul egy adott ponton és rövidesen elmúlik?

Figyelt kérdés

Mitől lehet ez? Az előbb a vádlimban is megtörtént ugyanez. Én egyből trombózisra gondoltam. Lehetséges hogy az vagy csak túlreagálom?

Természetesen, ha meg fog ismétlődni vagy rosszabbodik, akkor azonnal orvoshoz fordulok.



2021. jan. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit hipochonder?

(Nem rosszindulatbol kerdezem, en is az vagyok sajnos.😀)

2021. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az vagyok sajnos :D
2021. jan. 15. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jo, vagyis nem jo, de nincs baj biztosan.:)

Pontosan, hogy mitol lehet nem tudom sajnos, de szerintem psziches lesz.

A papammak sajnos volt sok eve igazabol trombozisa, es az nem ilyen! Nagyon fajt a laba napokig, es nagyon be is dagadt amelyikben a trombozisa volt. De en meg olyat nem hallottam, hogy valakinek a talpaba lesz trombozisa.:)

Egy biztos, gondolom beirtad a googleba, es ott egybol megtalaltad, hogy ez biztos halalos. Hat ezt nem szabad. A googleba barmit beirsz, biztos halalos lesz. Probalj leszokni rola (en is ezen vagyok😁).

2021. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2021. jan. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!