Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a köhögés oka?

Mi lehet a köhögés oka?

Figyelt kérdés

Nem vagyok koronavirusos.

kb 2 éve kezdődött a köhögés mert nyáron hideg vizett ittam és csak elszivtam egy slukkot (nem cigiztem soha és csak egy slukk volt szerettem volna kipróbálni).

Orvosról orvosra jártam és kiderült hogy gyomorsav miatt lehet. (nem biztos)

csak az volt a biztos hogy nincs semmi a tüdőmben (1 röntgen és 1ct is volt)

pipáztam nem segitett, hurutos és száraz köhögésre is vettem be gyógyszert, semmi.


kb fél múlva megállt és valószinűleg az idegesség miatt lehetett (nem vagyok ebben biztos)


és most megint előjött.

az igaz hogy nem szoktam összehúzni magamon a kabátot és kabát+póló szokott rajtam lenni kiengedve a kabát, de attól nem lehet mivel ez száraz köhögés ilyen "szamárköhögés".


Tehát veszem a levegőt és kicsit érzem hogy köhögnöm kell ha nagyon mélyen veszem a levegőt akkor már muszály köhögnöm.


Szerintetek mi lehet ez?

Tényleg nagyon idegesit már több éve, az orvos egyértelműen azt mondta hogy ez nem a tüdő hibája hanem egyszerűen pszichiátriára kéne mennem vele hogy talán elmúljon.



2021. jan. 15. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:

*arra gondolok sajnos hogy amikor 2 éve cigiztem (1 slukk volt az egész) akkor ez letapadt a tüdőmben?

Szerintetek?

2021. jan. 15. 18:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az egy slukk nem lehetet látták volna ha az a baj, a tüdőd tiszta mint ahogy az leírtad


A reflux vonalon miért nem mentél tovább?

2021. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz fel rendesen.
2021. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyomorsav a két év miatt 90% hogy az. Elmúlik visszatér, köhögésre való gyógyszerek nem hatnak rá.Az idegeskedés, meg okozhat gyomorsavat.
2021. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, most már tutira az szedek rennie-t és kezd abbamaradni+nem eszek sokat igy nem jön fel a sav annyira.
2021. febr. 9. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, kevesebbet eszel az hatásos, csak ha tünet van akkor vegyél be valamit.Rennie meg társai, drágák, és nem igazán jók.Mindenhol rosszat írnak róla leszólják káros meg ilyenek szódabikarbóna, alkalmanként nekem bevált.Talán azért keltik rossz hírét mert csak 60ft és nem 1000
2021. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!