Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatjátok magatokat a...

Beoltatjátok magatokat a korona ellen?

Figyelt kérdés

Én eredetileg be akartam, de a papám orvos, és mesélt nekem dolgokat ami azért elgondolkoztató. Például hogy kötelezően 4 év tesztelés kell minden gyógyszerre, oltásra, mert simán kijöhet egy mellékhatás 3 év után, mint például mutációs sejtosztódás(rák).

Sosem szerettem az oltásokat, én például állítólag koronás voltam a teszt szerint, mikor 2 napig kis hőemelkedéssel meg orrfolyással itthon voltam. Az 50 éves anyukám szintén kihordta lábon.

Tudom hogy van aki belehal, de ha valakit ennyire érint, megéri idegen, nem elég ideig tesztelt dolgot az ereibe lövetni?



2021. jan. 16. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Én beoltatom magam
Én nem oltatom be magam
Én nem akarom, de szakmám miatt kötelező
48 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Orvos vagyok. Beoltattam magam. A papád meg adja vissza a diplomáját, mert az oltás ellen kampányolni orvosként szégyen. Ez a rákis duma meg pláne vicces, nem retrovírust adunk be. Egyébként jó, te átestél rajta, de akik nem estek át annak kell az oltás mert különben a büdös életben nem lesz vége ennek a járványnak.
2021. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%

Szep, hogy beadatom. Nyaron kerulok sorra.

Szomoru az, amit irsz. A tudatlansag, az eredeti forrasbol valo informaciok nem ismerese, es no name kretensegekbol tajekozodas.

2021. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szeretném beoltatni magam, és ma már megérkezett az ajánlás is hogy bizonyos betegségben szenvedőknek nem ajánlják.


Anyukám is tartós beteg, de neki szeretném beadatni, mert COPD-s, és az állapotán javítani nem lehet, de a vakcina hozzásegítheti hogy ne rosszabbodjon az állapota és éljen.

2021. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Én már beoltattam magam.
2021. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
Előbb utóbb mindenki be fogja,mert kell. Nem kötelező,de be fogják vezetni,hogy semmi olyan helyre nem engednek be,ahol többen vannak,csak ha van oltási igazolványod.Mozi,színház,sportrendezvény,stb.
2021. jan. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 laciku 02 ***** válasza:
25%
81 éves vagyok. Hát persze hogy beoltatom magam.Mit veszithetek? A hátralévő időmet nyugodtan szeretném le élni.Hogy mi lesz esetleg 3-4 év mulva már nem érdekel. De én bízom a vakcinákba.
2021. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Nem játszom sz eszemet, hogy okosabb vagyok egy személyben, mint a világ orvosai, kutatói együttvéve.
2021. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Nem, felesleges indokolni, jogom van eldönteni. Amúgy már lábon kihordtam.
2021. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 $$$$$ ***** válasza:
67%
En se oltalom be magam. Azt meg nem tehetik meg hogy emiatt kitiltanak helyekrol. Mar ezt se tehetnek meg amit most csinalnak. Alapvető emberi jogainkat veszik el egy megfazással egyenlő virus miatt. Nem lenne ehez joguk hogy este 8 kor mindenkit bezarjanak a hazukba. Mar nagyon unalmas. Azt kene hogy aki retteg ettöl a "virustol,, (nem vagyok vírus tagadó ,csak szerintem egy nagy nulla az egesz) az maradjon othol. A többi értelmes embert meg engedjek dolgukra. Nem fogom magam beoltatni egy alig pár honapja kifejlesztett vakcinával azert hogy ne kapjak el egy olyan virust ami olyan mint egy megfazas. Még a régebben kifejlesztett gyógyszereknek is vannak mellékhatasai hosszu tavon. Nem hogy egy ilyen új dolognak. Oltassa be magat aki akarja. En biztos hogy nem fogom. Azt nem értem ,hogy nincsenek még tüntetések(en sose tüntettem ,most se fogok de vannak akik minden h*lyeség miatt tüntetnek). Erre most senki se .... Bar mar ausztriaba par ember észbe kapott... Nem ertem miert nincs erröl a "virusrol,, nepszavazás. Ja de még is ertem. Mert nagy fölénnyel az az eredmény jonne ki ,hogy senki se akarja már ezt a karantént. Ez az egesz arra jo hogy Vitya bácsiek megint tele szedik a zsebüket...
2021. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Inkább öngyilkos leszek, mint behódoljak ennek az oltásmániának. Nem tudom milyen céljaik vannak, de tuti, ha ellehetetlenítik a normális életet, akkor inkább felvágom az ereimet. Pá. Jöhet a lepontozás :D
2021. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!