Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy anyajegyem ami mostanà...

Van egy anyajegyem ami mostanàban megvàltozott aggódom hogy esetleg melanóma?nem viszket nem fàj csak piros.Voltam màr bőrgyógyàsznàl aki megvizsgàlt és nem tudta 100%ra megmondani mi ez igy a kimetszèst javasolta.2 het mulva lesz a műtèt.Rettegek

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 14:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
2021. jan. 20. 14:55
 2/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt csak a szovettan tudja megmondani! Nekem van róla véleményem, de a bőrgyógyász véleményét nem fogom felülbírálni, mert nincs hozzá elég kompetenciam.

Ha akarod hallani leirhatom, de ne vedd keszpenznek.

2021. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Persze minden tanacsot tapasztalatot meghallgatok szívesen
2021. jan. 20. 15:00
 4/27 anonim ***** válasza:
Testveremnek volt hasonló anyajegye, levetették és jóindulatú volt. Nekem nem tűnik gáznak, de nyilván a bőrgyógyász a dermatoszkóppal jobban látta.
2021. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm annyit mondott hogy 100%ra meg dermatoszkoppal sem tudja megmondani es hogy èrdekes ezert mondta hogy le kell venni az a biztos🙂
2021. jan. 20. 15:05
 6/27 anonim ***** válasza:
Szívesen, jobb is amúgy, hogy megszabadulsz tőle. Szerintem ne rettegni, ne hagyd H elrontsa ez a napjaid. :)
2021. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pedig hajlamos vagyok rettegni😀De igaz megprobalok pozitivan hozzààllni🙂
2021. jan. 20. 15:09
 8/27 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se néz ki olyan parának, nekem volt egy sokkal csúnyább anyajegyem a mellkasomon, ami egy kis pöttyből nőtt meg, ráadásul úgy, hogy 2 féle színe lett (belül egy nagyon sötét barna pötty, körülötte meg világosabb barna a pereme). Ja, és ráadásul a körvonala is szabálytalan lett. Nagyon paráztam miatta, mert az UV sugárzás hatására lett olyan amilyen. 2 bőrgyógyász látta előzetesen, mindkettő azt mondta, hogy nincs baja, de figyelni kell rá, félévente kontroll mert lehet belőle baj. Elmentem egy 3.-hoz is, aki azt mondta, hogy nagyon furán néz ki, jobb levetetni. Még aznap eltávolította a bőrgyógyász (nem Magyarország, itt a bőrgyógyászok is tudnak műteni). Szerencsére nem volt semmi baja, de én is paráztam rendesen. Ne izgulj előre.
2021. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó vàlaszoló köszönöm a megnyugtató szavakat paràzok en is azèrt😀Èn szintèn külföldön vagyok bőrgyógyàsz fogja az èn műtetemet is csinàlni🙂Bízzunk a legjobbakban.A szövettan utànna mèg 10 nap egy örökkèvalósàg😀
2021. jan. 20. 15:57
 10/27 anonim ***** válasza:
Na igen, a szövettan nekem is volt minimum 10 nap, ha nem 2 hét.😕 Sajnos ez ilyen. Te mikor vettél észre rajta változást? Valamint a bőrgyógyász nem tudná előbb eltávolítani, mint 2 hét? Legalább akkor előbb meg lenne az eredmény.
2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!