Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon görcsöl a vesém (balold...

Nagyon görcsöl a vesém (baloldalt) mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
A fájdalom belesugárzik a balherémbe sok colát ittam vagy nem tudom. Tudnátok mondani valamit hogy enyhitsem?

2021. jan. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 nospa+algopyrin, ha nagyon fáj akkor hívd az ügyeletet és adnak szurit. Veseköved van?
2021. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gorcsoldonak no-spa es algopyrin fajdalomra.

Ha elviselhetetlenul gorcsol, akkor vesekő is lehet, ami viszont nem játék, érdemes surgossegi osztályt felkeresni.

Igyal sok vizet!!! És mondom, korhaz, ha nem múlik!

2021. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, amit ellene tudsz tenni az, hogy mihamarabb megvizsgáltatod magad szakorvossal.

Görcsoldó és fájdalomcsillapító szedése csak tüneti kezelés, magát az okot nem megszünteti, anem elrejti.

Ne az orvoslásban tanulatlan (velem együtt), felelősséget nem vállalható és vállalókat kérdezz, ne hallgass tanácsukra.

Jó választás a tabletta, de csak addig, hogy ne fájjon annyira az orvoshoz menés közben!

2021. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Probléma megoldódott...

Egy kicsi "kővet" ürítettem ki.

Azóta nem fáj. Onnan tudtam hogy már megint kő mert volt már ilyen velem.


5órát szenvedtem vele míg ki jött és mindig vizelési ingerem volt.

2021. jan. 21. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegeny...

Orulok, hogy rendben vagy!

Igaza van egyébként a 3-asnak, ilyenkor a legjobb az orvoshoz fordulás, bar en egészségügyis vagyok, így sem biztos egyaltalan, h mervado a velemenyem, ahogy senkié sem a gyakorin. :)

Jobbulast, kerdezo, biztosan megterhelo volt ez az 5 ora

2021. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondhatni hogy szerencsés vagy. :) Párom két hónapig szenvedett, két-három naponta voltak olyan durva görcsei, hogy hányt. Az orvosok csak széttárták a kezüket, hogy sajna ez van, meg kell szülni a követ.
2021. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5@

Köszönöm már sokkal jobban vagyok, de hát szörnyű hogy ez milyen már teljesen elment az életkedvem azt hittem hogy soha nem leszek már jobban.


6@

Sajnálom hogy a párodnak ez megtörtént vele és pont hogy két hónapig nagyon erős ember lehet. Szörnyű az ilyen hidd el ha nekem ez a második de nem kívánom hogy legyen mert kibírhatatlan.


Mindenkinek sok egészséget kívánok!

2021. jan. 21. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!