Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Atarax szorongásoldó szedése...

Atarax szorongásoldó szedése után magas pulzus?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete szedtem napi 2x 2-3 napig mivel ezután a pulzusom 140 lett. Sürgősségin adtak betalocot megcsinálták mindig kardiológiai vizsgálatot, egy darabig jók is voltak az értékek. 4 napja gyógyszer szedése mellett megint 100 fölötti értékeket mérek, ez még a gyógyszer hatása?

2021. jan. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak felreinformalni. De nekem az Atharax egy hetig tarto napi 22 ora alvast okozott, utana is teljes tompasagot, ezert abbahagytam. Antidepresszanst szedek azota, de anno kezelhetetlen duhrohamokra kertem segitseget.

Szoval nalam biztos, hogy ellenkezoleg hatott.

Meg egy furcsa mellekhatasa volt, hogy mindent lelassitva, melyebb hangunak hallottam.

I

2021. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen arról hallottam hogy egyes esetekben ez történik nekem ilyen nem volt de én is lelassítva éreztem magam, szörnyű volt.
2021. jan. 21. 17:06
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Nem szabad szedned tovàbb! Màs gyògyszert kell kiirnia az orvosnak, sminél nincs ilyen mellékhatàs.
2021. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!