Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy gyógyuljak meg pár óra...

Hogy gyógyuljak meg pár óra alatt??

Figyelt kérdés
Ma egész nap gyenge voltam és aludtam, most keltem fel (kb 20 óra egyhuzamban) és 38,8 fokos lázam van. Viszont a barátom ma éjjel ér haza a rokonait meglátogatni külföldről, és havonta egyszer látom így is :/ hétfőn megy vissza, hnap 1re jött volna át és ittaludt volna. Sík ideg vagyok, csak engem vernek így az égiek
2021. jan. 22. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja más tünet nincs csak láz és gyengeség
2021. jan. 22. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és légy vele őszinte! Inkább maradjon ki egy látogatás, semmint megfertőzd, akármi is a bajod!
2021. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, azt mondta reménykedik, hogy reggelre nem lesz lázam :(
2021. jan. 22. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Na, tessék, így terjed a Covid. Reménykedhet, attól, hogy nem lesz lázad még lehetsz fertőző.
2021. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
🤦🏻‍♀️ Igeen már minden covid, nem lehet h a beazott cipőm tegnap sétálnál. 2 köhintés már korona.
2021. jan. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!