Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombostűfejnyi papilloma...

Gombostűfejnyi papilloma szemölcs a bal oldali garatívemen? Levetessem?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve van ott a számban a garatívemen hátul.. , nem nagyon nőtt, de az orvos azt mondja ez ártalmatlan papilloma szemölcs és nem kell levenni... Én viszont kétségbeestem mert a neten azt olvasom, hogy hpv fertozestol jön elő ilyen és ha magas rizikoju akkor szajuregi rák is lehet belőle... Persze attol hogy levennek a szemolcsot meg tudom nem szunne meg a fertozes de legalabb ki lehetne biopsziaval vizsgalni, hogy megis mi ez pontosan?! Volt valakinek ilyen szemolcse a Szajaban? Lehet ebbol baj?
2021. jan. 22. 23:35
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Jobb ha el méssz megnézetni, mert ez nem normàlis, hogy a szàjban van ez a szemölcs! Nem tudni, hogy szaporodik e vagy sem!
2021. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!