Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladás lázzal?

Mandulagyulladás lázzal?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtök óta szedek antibiotikumot a tüszős mandulagyulladásomra. A torokfájáson kívül állandó a hőemelkedésem, de 37,7 felé nem ment eddig. Két napja érzem is a javulást, enyhül a torokfájásom, megy le a duzzanat, az általános közérzetem is jobb. Ma este éreztem, hogy kicsit lángol a fejem, megmértem a hőmet, és 38,1-et mutatott. Nem érzem magam bágyadtnak vagy elesettnek, de aggaszt, hogy a gyógyszer szedésének ötödik napján lázasodom be. Mitől lehet ez? Másnál volt hasonló?

2021. jan. 26. 00:12
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A mandulagyulladás gyakori megbetegedèsi forma.Ritkán, de elôfordulhat, ha csak 1 napig tart a láz, - akkor nincs baj. Nekem volt már egyszer egy olyan erôs mandulagyulladásom, hogy a lázam 39,4 volt 2 napig aztán lement lassan. Antibiotikumos kezelès mellett!
2021. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!