Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülésben, porckorong...

Gerincferdülésben, porckorong kopásban, porckorongsérvben tudtok tapasztalt orvost ajánlani? Vagy bármi tipp, ami segít ilyen betegnek?

Figyelt kérdés

Budapesten kellene.


Meg bármi más is jól jönne, amerre ilyennel el lehet indulni, vagy ahogy lehetne csökkenteni a panaszokat.



2021. jan. 26. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom a kulcsszavakból, hogy nem is tudod pontosan, hogy mi a baj. Azt kideríteni sem egyszerű dolog.

Őróluk csupa jót tudok:

[link]

De azért azt figyelembe kell venni, hogyvan az úgy, hogy valakinek valaki bejön, másvalakinek meg nem.

És persze, a magánrendeléseknek árai vannak.

2021. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 volt állami dokinál és ott ezt mondták, hogy együtt van neki egy még gyerekkorból származó gerincferdülés, ami mostanra porckorong kopásokkal, és gerincsérvekkel van tetézve.


Csak elmegy dokihoz és nem nagyon mondanak neki tényleges dolgokat, hogy mit kellene csinálni. Volt már egy magánnál is. Ráadásul a dolog most azért is kritikus, mert ülő munkát végez és az kérdéses, hogy most az csinálhatja e vagy, akkor lehet nem fog tudni dolgozni.


Szóval már évek óta vannak komolyabb panaszai, megy dokikhoz, de igazából nincs egy olyan jövőkép, hogy hogyan kellene ezzel élnie innentől, vagy mit tehet. Mert van amikor jobb rosszabb, szóval valamik számíthatnak itt.

2021. jan. 26. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy volt, de részletes vizsgálat (MRI volt?) hiányában mindegyik azt mondja, ami neki már volt a praxisában vagy amiből először megbukott harmadikban. Mivel vannak bajok, melyeknek a tünetei egyformák. Ezért írtam, amit írtam.
2021. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs jó hírem, 5 éve vagyok benne ebbe a körforgásba. Először is semmiképpen nem ortopédorvos a megoldás. Ami a leginkább működik csináltassatok egy lumbális MR-t és keressetek egy ideg vagy gerincsebészt. Beteszi a felvételt és mond véleményt. Aztán jön a feketeleves. Ha nincs műtéti indikáció marad a gyógytorna, fájdalomcsillapítás, fizikoterápia( semmit nem ér)
2021. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!