Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beadatnátok az orosz vagy...

Beadatnátok az orosz vagy kínai vakcinát, ha mást nem kaphattok?

Figyelt kérdés

Hiány van, simán lehet hogy csak ezt kaphatják meg egyesek.

Akit beoltanak, mentesülni fog a korlátozások alól.

Ezért cserébe kérnétek keleti vakcinát?



2021. jan. 28. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én igen, mivel egészséges fiatal felnőtt vagyok. Legrosszabb esetben elkapom újra a covid-ot.
2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem, csak nyugatit.
2021. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Kell a nyavalyának vakcina. Úgyse megyek emberek közé, denevérkakit nem eszek, úgyhogy nincs kitől elkapni.
2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1: legrosszabb esetben még káros is lesz az oltás, nem csak hatástalan.

Ezenkívül Nyugatra biztos nem utazhatsz kínai oltással, és itthon is lehetnek olyan helyek, akik nem fogadják el.

2021. jan. 28. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

1-es vagyok. Hidd el, gazdaságilag nem éri meg se a kínaiaknak, se az oroszoknak, hogy valami káros dolgot adjanak el, mert akkor a kutya sem fogja megvenni egy idő után az oltásokat.

Az utazásról és az itthoni helyekről pedig semmi hivatalos hír nincsen egyelőre, továbbá utazhatsz nyugatra, negatív teszttel, vagy karanténnal.

2021. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: oké, akkor vidd csak a kínait. Én is fiatal vagyok, nem a betegségtől félek, de utazni akarok. Ezért döntenék a nyugati mellett, meg azért is, mert arról nem csak bemondásra kell elhinni, hogy működik.
2021. jan. 28. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az oltasok szerintem oda valok szukseg eseten, ahol amugy is ehezes, tifusz, HIV, polgarhaboru pusztit.

Oltatni fogok, de ezek mas kategoria, nem. Inkabb varok es tovabb ovakodom.

2021. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyes egy lapon említeni a Szputnyik vakcinát és a Sinopharm-félét.


A Szputnik humánadenovírus alapú vektorvakcina, hasonló az Astrazenecáéhoz, a két cég között még eggyüttműködés is van, februárban kezdődik az engedélyezési eljárása az EU-ban(Ha utazás szempontjából akarsz oltatni, akkor az EU-ban valószínűleg ezt is elfogadják).


A Sinopharm vakcina az egy inaktivált kórokozó.(Állitolag ideiglenaes bénulást is kiválthat néhányaknál.) Nincs szó arról, hogy Európában engedélyezik ezt is.

2021. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Az oroszt igen, a kínait nem. Hadd ne soroljam, miért!
2021. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Minek ha nincs is vírus, világmanipuláció van..
2021. jan. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!