Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik okozhatják a tüneteim?...

Mik okozhatják a tüneteim? Agydaganat lenne?

Figyelt kérdés

KB novemberben kezdődött a fejfájásom és a szem tikkelésem ami az ünnepekre csillapodott, viszont karácsonyra covid pozitív lettem és azóta látászavarom is van. Emellett újrakezdődött a fejfájásom is, és a testem bármelyik pontján létrejönnek tikkelések. A látászavart leginkább úgy tudnám leírni hogy néha a kép amit látok jobbra balra vagy le fel rezeg. Néha a fülem is cseng, habár ez el hanyagolható. Szokott még a fülem is fájni, olyan mintha be lenne dugulva, de a házi orvosom bele nézett és nem látott semmit. Ezek mellett elküldött vérvételre, szemészetre és neurológushoz de sehol sem találtak semmit, igaz amikor neurológusnál voltam akkor még nem volt látászavarom. Szerintetek kéne aggódnom? Lehet valami komoly?

(az kimaradt hogy szédülni is szoktam és szemüveges is vagyok)



2021. jan. 29. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fül orr gégészetet próbáld meg Szerintem
2021. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Esetleg visszamennék a neurológiára, de a fül-orr-gége is jó irány.

Agydaganatra nem fogadnék nagy pénzzel.

2021. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2021. jan. 29. 08:57
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha magadnak agydaganatot diagnosztizálsz és beleéled magad, ha daganat nem is, más baja lesz agyadnak!

Kérj háziorvosodtól EEG-re beutalót, MRI sem ártana.

2021. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
MRI re áprilisra van időpontom
2021. jan. 29. 09:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj. Tudom nehéz nem erre gondolni, tapasztalatból mondom, főleg ha esetleg kicsit hipochonder az ember (nem vádollak ezzel, nem tudhatom). Ha ez megnyugtat, sokkal durvább tünetekkel nyár óta nem jutottam még el neurológushoz, és valószínűleg az idei nyárig nem is fogok :) ezt nevezem én egészségügynek. Gondolkozok azon, hogy magánba menjek. Egyébként én is 17 éves vagyok.
2021. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha az lenne már sokkal szarabbul lennél (hányás, epilepszia, bénulás, beszédzavar stb)
2021. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább neurológiai problémának tűnik. Az is lehet, hogy egyszerű vitaminhiány. A B-vitamin hiánya, és/vagy a fokozott stressz is okozhat hasonló tüneteket.
2021. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolso irja, vitamin, nyomelemhiany siman okozhatja, a szem tikkelest meg meg az is,hogy erolteted a monitor/telo kepernyo nezessel/rossz a feny ott, ahol tanulsz. Kalciumot, magneziumot es b vitamin komplexet szedhetnel.

Ful-orr-gegeszhez mindenkepp menj,tobbet lat,mint a haziorvos.

Emellett valami relaxacios technika sem art, hogy tudatosan tudj lazitani.

Ijeszto lehet ez most nagyon, de bizz benne, hogy minden rendben lesz, fiatal, szivos szervezeted van, de lehet, hogy mostansag kicsit tobb volt a stressz, mint kellett volna.

2021. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha agydaganatod lenne, akkor a tikkelés nem múlna el. Ez lehet kimerülés, stressz, kialvatlanság miatt is, vagy ahogy már írták vitaminhiány, vagy sokat ülsz monitor előtt. MR majd többet mond, de szerintem totál negatív lesz, így leírva nem igazán látom ezt indokoltnak, de legalább megnyugtató képet ad majd.
2021. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!