Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a folt mi lehet a comb...

Ez a folt mi lehet a comb felso-külső részén? bővebben lent

Figyelt kérdés

[link]

nem viszket,nem fáj, nem meleg, ez az egy db van, kb 2 hete jelentkezett,olyan 1*2cm-es. Nem gennyes ,csak aggodalmat kelt...

bőrgyógyászatra március 17-re van időpont.



2021. jan. 29. 18:13
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, de nekem első látásra májfolt.
2021. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Márc 17 ?

Addig vagy meghalsz bele, vagy eltűnik.

2021. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... Én ezzel mennék azonnal. És ha melanóma, vagy más bőrrák? Az ad leghamarabb áttétet a májra pl. Menj magánba jövő héten!
2021. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

apukámról van szó,46 éves ,és persze neki is első gondolata a bőrrák volt,mivel nem viszket,tehát csípés eleve ki van zárva. Valami blastomás carcinomat mondott,ezt találta neten ,ami hasonlít az ő foltjára és egy magándokihoz már be is jelentkezett egy ilyen online kivizsgálásra,képet kell neki küldeni és tud tanácsot illetve receptet küldeni a felhőbe... Reméljük a legjobbakat🤗

2021. jan. 31. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, basalioma*
2021. jan. 31. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az nagyon hasonló, mamámnak is volt. Csak nem jutott eszembe a neve. Nézesse meg!
2021. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De akár pikkelysömör is lehet, bár eléggé fénylik. Nézesd meg, de szerintem ne temessétek azonnal.
2021. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!