Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomást hogy lehet...

Magas vérnyomást hogy lehet gyorsan csökkenteni házilag?

Figyelt kérdés

Rendkívül frontérzékeny vagyok.

Ami mostanában megy időjárás, egyszerűen nem bírja a szervezetem. Éjszaka szakad a hó és röpködnek a mínuszok, nappal meg +12 fok....

Hihetetlenül fáj a fejem és felmegy 160/100-ig a vérnyomásom.

Mit lehet tenni hogy csökkentsem picit? Van valami házi praktikátok?

Pálinkát nem birom meginni, nagyapám azt tanácsolta de nem megy😀

26/N


2021. jan. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Én ezzel már felkeresném az orvost.
2021. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is nagy fejfájós vagyok, főleg mostanában, nem tudom mi miatt, de évek óta eddig csak gyógyszerrel tudtam elmulasztani, viszont most kiderült, hogy sóhiány okozza. Utálom a sót így önmagában, de egy kicsit ha eszek belőle, elmúlik. Érdemes kipróbálni.
2021. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

173 cm és 62 kg vagyok.

Voltam vele orvosnál évekkel ezelőtt. Mindig ez van ha nagyobb frontvaltozás van. Nem találtak semmit, ilyen a szervezetem.

Egyébként anyu is ilyen, neki is szetszakad a feje ilyen időkben.


Második válaszoló!

A sótol nem megy feljebb a vérnyomás?

Én is eszem a fájdalomcsillapítókat de ez sem megoldás. És a vérnyomásra ugye az nem is jó...


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2021. jan. 29. 21:47
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Kerûld most a sòs ételeket, mert felviszi a vérnyomàst. Fokhagyma nem csak a pikàns ize miatt szoktàk fogyasztani az emberek, hanem azért is, mert fokozza a szervezetben a nitrogén-monoxid termelôdését, ami ellazitja az erek simaizmait csökkente ezàltal a vérnyomàst. Étcsokolàdé 50-70 %-os kakaòtartalmù szintén jò vérnyomàs csökkentésre.
2021. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi sótól nem lesz semmi bajod, én sem egy fél kilót eszek meg. Persze ettől függetlenül a sok só sem jó.
2021. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pálinka:)

Fagyöngy tea,galagonya tea nekem segített.Magnézium-citrát étrendkiegészítő is hasznos lehet.

2021. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!