Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy elmúljon ez...

Mit tegyek, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 23 éves fiú vagyok!

Nem tudom, hogy ez depresszió vagy valamilyen mentális betegség.

Felhőtlen, boldog gyerekkorom volt, a szüleimmel is jó volt a kapcsolatom. 11 éves koromban egy nap arra ébredtem hogy nincs már bennem az az igazi boldogság. 23 éves vagyok és mai napig tart.

Szószerint egyik napról a másikra történt.

Tulajdonképpen nem vagyok egy bezárkózott ember.

Az a baj, hogy igazából nem is tudom megfogalmazni.

Mindent kipróbáltam, hogy visszatérjen a "boldogsághormon" szórakozni jártam, voltak barátaim, de azóta se változott semmi.

Mostmár elkeserít ez az egész és néha már az ágyból se szeretnék felkelni. Nem tudom mit csináljak.

Egyre jobban romlik a helyzetem.

A miértjét nem tudom.



2021. jan. 30. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig biztosan van oka. Az ember nem lesz "csak úgy" alapon depressziós. Tinédzser kori depressziók léteznek de 11 évesen még fiatal voltál ehhez.


Nem történt akkor valami változás az életedben amely úgy érzed nyomot hagyott benned? Akármi, bármi..

2021. jan. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta gondolkodom rajta, de nem tudom miért.
2021. jan. 30. 02:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondták nekem, hogy fejben dől el minden. Így is tettem. Nem foglalkoztam ezzel az érzéssel, de nem javult semmi.

Nem hinném, hogy ez depresszió mert vágyom az emberi kapcsolatokra, arra hogy csináljak valamit, szórakozni járjak, de mégsem örülök annyira hogy ezek megtörténnek velem... Mintha be lenne a "lelkem" zárva

2021. jan. 30. 03:00
 4/4 A kérdező kommentje:

De mostmár kihat az életem minden szegletére.

Önbizalomhíány

Nem akarok semmit sem csinálni mert nem látom értelmét, ha nem tudok örülni, jól erezni magam mint régen.

2021. jan. 30. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!