Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik/milyen orvos foglalkozi...

Melyik/milyen orvos foglalkozik az emésztés problémáival és helyreállításával?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a székletem. 2-3 naponta jön 1 adag. Szárazabb és kemény. Van hogy már reggel rámjön az inger de annyira nem hogy ki is tudjam tolni csak mint egy jelzés szinten és eltelik így a nap. Ilyenkor másnap jön elő a maci. Valamikor inger után 1-2 óra alatt ki is bújik. 1 éve voltam vérvételes étel intolerancia teszten és csak a tehéntejre lett pozitív meg a borsóra. Ezt a kettőt nem is fogyasztom azóta mégis állandó ez a panasz. Renyhe bélmozgást emlegetett nekem valaki valahol. Milyen orvos foglalkozik az emésztés kivizsgálásával és helyreállításával? Nagy segítség lenne. Duplán...

Ilyeneket hogy szilvalekvár meg senna tea meg tamarin lekvár meg kB az összes testvérüket próbáltam már de nem hozott eredményt.


2021. febr. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológus.
2021. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gasztronenterológus,esetleg endokrinológus.
2021. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az akadémikus orvoslás ma még nem foglalkozik a kellő mélységében a témával. Ha a tej és a hüvelyesek gondot okoznak nálad, biztos lehetsz benne, hogy a kenyér, a tészták (minden, ami glutén), a csucsorfélék (krumpli, paradicsom, padlizsán), csokoládé, cukrok, étolajok is mérgeznek téged. Ennek az áteresztő bél szindróma az oka, és jól teszed, ha még időben felkeresed Kokavecz Katát mondjuk a Fb-on.
2021. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!