Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem egy bőrgyógyásztól/hozzáértőtől!?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos a bőröm évek óta. Szinte naponta sírok emiatt, nem bírom elfogadni magam, minden képem retusálom, önbizalmam 0, szorongok. Nagyon szeretnék elkezdeni gyógyszert szedni rá, minden félével kentem már de semmi sem segített. De apukám nem visz el bőrgyógyászhoz, mert drága a havi konzultáció. Pedig a gyógyszert magában tudnánk finanszírozni. Bár tudom, hogy ez nem játék, laborba is kellene járnom közbe. Évek óta semmi javulás és már mindent megadnék, hogy ne kelljen takargatnom. Tudom, valakinek ez lenne a legkisebb baja de én alapból is nagyon önbizalom hiányos vagyok. Valami segítség esetleg?

2021. febr. 1. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A gyógyszer az egyedüli megoldás. Ugyanilyen problémám volt, fájdalmas pattanások, nagyjából 50 darab az egész arcomon. Kipróbáltam 10 féle krémet, meg minden mást, de csak a gyógyszer hozott javulást, kemény mellékhatások árán. Azóta nincs gondom.
2021. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszer tényleg megoldja. Nem feltétlenül lesznek súlyos mellékhatásaid, nem kell megijedni tőle. A-vitamin származékokat szoktak adni gyakran. Általában 3havonta/félévente kell egy vérvétel.

Öcsémnek is megoldotta a problémát, semmi mellékhatása nem volt.

2021. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van tb-s bőrgyógyász, szóval nem értem apának mi baja...
2021. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak a tbs bőrgyógyász a városban hónapok óta ugyanazt a krémet írja fel nekem, 6.000 Ft havonta és semmit sem csinál. Hiába mondom neki a gyógyszert, azt mondta nem írja fel a mellékhatások miatt. Többször mondtam már pedig, hogy nem segít a helyzeten a csodakréme.
2021. febr. 2. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszerre költs, hanem normális kajákat egyél a boltokban kapható élelmiszernek látszó tárgyak helyett. Mellőzd a glutént, a tejet, egyél sok zöldséget minden étkezésedkor.
2021. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem eszem egészségtelenül, változatosan étkezem és chipset/gyorskaját is csak kb havonta egyszer.
2021. febr. 2. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

5

Hú de jó, hogy hozzáértőtől kaptunk pár tanácsot, ami semmit sem ér. Átélted már azt, amit a kérdező? Tudod, hogy milyen úgy élni, hogy saját magad is undorodsz az arcodtól? Mert én tudom. A gyógyszer segített, semmi más, pedig 2 év alatt minden lehetőséget megpróbáltunk anno a szüleimmel, illetve egy csapatnyi orvossal.

2021. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!