Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2napja van mindennapos hánying...

2napja van mindennapos hányingerem és enyhe savam amit kezelek.Viszont enyhén fáj a gyomrom,és mintha a torkomba lenne valami..Terhes nem lehetek mert a páromnak nem lehet gyereke.Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Reflux?
2021. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy most van még a menstruációm és Policisztám van még pajzsmirigy alulműködés.Eddig nem így zajlott a mensi.Eddig csak nagyon görcsöltem..de mivel nem úgy jön a dolog..lehetséges hogy ezért érzem ennyire erősen a hányingert?Mellette étvágytalan is vagyok.Ma alig ettem.
2021. febr. 1. 22:54
 3/5 A kérdező kommentje:

Reflux van,Gaviscon és Salvus víz amit használok rá

De mintha nem használna.. Pantoprazolt szedtem kettesével de kb semmit nem segített csak a szekletem fogta meg brutálisan.Ma csak Gaviscon volt még Salvus víz.

2021. febr. 1. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorsav, csak nem viszi le a savlekötő. Próbálj rá fehér akácvirág teára nagyobb dózisban... Hátha
2021. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet valami torokirritáció mert amit látok a torkomon hogy ilyen vörös és hát kellemetlen érzés van a torkomban.
2021. febr. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!