Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegek! Nálatok milyen...

Cukorbetegek! Nálatok milyen tünetekkel járt, illetve mennyire volt súlyos a koronavírus lefolyása?

Figyelt kérdés

Én tavaly márciusban kaptam el, és nagyon durván köhögtem egy hónapig (majdnem megfulladtam szinte), lázam napokig az egekben volt,nem vitte le semmi, fáradt, levert voltam,és ez elhúzódott több mint egy hónapig.

Nálatok milyen lefolyása volt?

Valamint ti cukorbetegként felveszitek az oltást? Nem féltek?



#Cukorbetegség, Covid, láz, köhögés, tünet, betegség
2021. febr. 2. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbeteg vagyok. Novemberben voltam koronás. Nekem semmi komolyabb bajom nem volt. 2 napig kicsit folyt az orrom, de ennyi volt. Pedig elvileg veszélyeztetett vagyok. Ennek ellenére soha nem vagyok beteg (ha a szervi bajokat nem nézzük), csak megfázok, folyik az orrom.

Nem szeretném, ha beoltanának, inzulin is elég komoly gondokat okozott a szervezetemben. Félek az oltástól. Csak ne tegyék kötelezővé.

2021. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!