Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavar? 18/F

Szívritmuszavar? 18/F

Figyelt kérdés
Kb 2hetente 1x aludnék el, már nagyon fáradt vagyok, kimerült, és órás szenvedés jön rám. Folyamatosan erősebb szabálytalan szívdobogások jönnek, talán még egy kis köhögési inger is. Mertem már meg a vérnyomásom is, a műszer elvileg a ritmuszavart is mutatja, éreztem mérés közben is, mégis minden érték jó lett. Mi lehet ez?
2021. febr. 4. 09:31
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Bebeszéled magadnak. Miközben olvastam a kérdést, nekem is elkezdett össze-vissza kapálózni a szívem.

Ha ilyen helyzet jönne rád, kelj fel nyugodtan, sétálj egy kicsit, nyisd ki az ablakot, szellőztess, telefonozz/gépezz. Ha nem tudsz aludni, nem kell erőltetni. Aztán amikor rád jön a fáradság, visszafekszel és már alszol is :)

2021. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tényleg, dög fáradt vagyok ilyenkor, aludnék, de nem bírok, mert ezt csinálja..De most reggel is
2021. febr. 4. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fiatalon, szinte gyerekkènt kezdődött. Kérj beutalót kardiológiàra, nekem szívbillenytű gyengesèg okozza, kaptam rá gyógyszert
2021. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez maradandó, vagy veszélyes? A gyógyszer helyrehozza, vagy csak a tünetek nem lesznek tőle? Lehet vele sportolni?
2021. febr. 4. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fog elmúlni, nem sportolok, hamar fàradok . De amúgy semmiben sem hàtràltat,nekem hat a gyógyszer. Minden ember màs, nèzesd meg, lehet csak a fàradtsàg, vagy a front okozza
2021. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj mindig a sport... mi az istenért kell ennyit sportolni? Azt akarod, hogy idő előtt menjen tönkre a szíved?
2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Autoimmun eredetű elváltozás; Hipotalamusz-hipofízis-mellékvese tengely diszreguláció.
2021. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huhh ebből most én annyira sokat nem értek:D pl Pajzsmirigy betegség ; hormonzavar?
2021. febr. 4. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a mellékvese kifáradásának mondanám. De mivel ez egy háromlábú szék, ha az egyik lábát kirúgod, borul minden.
2021. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!