Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van még itt olyan anyuka, aki...

Van még itt olyan anyuka, aki nem meri az utcára kivinni a babáját a covid miatt?

Figyelt kérdés

Szabad levegőre kiviszem minden nap, nagy a kert.Egyszerűen annyira féltem, hogy nem merem betenni a babakocsiba és lemenni vele. Közben már nagyon nyomaszt a bezártság. Őt még nem nyomasztja, mert amint kimegyünk, elalszik a levegőn..Ez azonban változni fog.

Tisztában vagyok vele, hogy sokaknál ki fogja veri a biztosítékot ez a kérdés.Mégis érdekelne ki mit gondol..



2021. febr. 7. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
kamu
2021. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értékes válaszodat.
2021. febr. 7. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Túlliheged
2021. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy nem vagy normális.
2021. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, csak te vagy ekkora idióta.
2021. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Apu mit mond?

Ő is retteg?

2021. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom pszichológus felkeresését. Komolyan! Ugyanis ezzel a túlféltéssel tönkre fogod tenni a gyereked életét!
2021. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kérj segítséget. Magadnak. Ez nem normális, hogy a panelból nem viszed le, max az erkélyre... Ez nem egészséges! Se neked, se neki!! Se mentálisan, se fizikailag!


Védőnő, gyerekorvos mit mond?

2021. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 órára nyugodtan leviheted.Nem hinném hogy baj lenne belőle
2021. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene gondolkodnod, hogy normális-e ilyen szinten félteni a gyereket. Ha józan ésszel belegondolsz, mi az esélye, hogy egy utcai sétán elkapja? Ráugrik a vírus a fákról? Ha nemrég szültél, akkor simán okozhatják a hormonok is, de ha nem változik, akkor keress fel egy pszichológust, vagy legalább a háziorvosoddal beszélj, mert a gyermekágyi depresszió előszobája is lehet.
2021. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!