Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid, vagy infuenza okozhat...

Covid, vagy infuenza okozhat e komoly problémát 25 hetes terhesen? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy Covid-e. A telóm nincs pénz, közelben nincs rokonom, se ismerősöm nem tudok kinek szólni,a házban egyedül vagyok lábra is alig tudok álni. Jelenleg 37,7 C° os a testhőm. 21:50 felé vettem be lázcsillapítót 37,4 re. Orrdugulás, orrfolyás, fej és végtag fájás, szédülés, hányinger, torokgyulladás,köhögés.
2021. febr. 8. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szerencsés.
2021. febr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem a magas láz, ami nem túl jó a babának. Te még a közelében sem jársz..Ne izgulj, semmi baj nem lesz. Ma hívd fel a háziorvost, hogy megnyugodjál.
2021. febr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol magatol a Covid-fertozestol nem serul a magzat. Azok a tragediak, amik tortentek, mindig akkor voltak, ha az anya nagyon sulyos allapotba kerult. De a terhesseg nem tartozik a Covid lefolyasanak sulyossagahoz jarulo tenyezok koze.

Marcius ota angol es amerikai hircsatornakon elek.

Messengeren uzenj hozzatartozonak, ha kell. Es egyelore vigyazzon az, aki hozzad jon.

Ez csak hoemelkedes, de influenzatol is lehet rossz kozerzet.

Fontos. Ha hirtelen total elmenne a szaglasod vagy izerzekelesed, az 100%, hogy Covid.

2021. febr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!