Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csuklyás izom merevség volt...

Csuklyás izom merevség volt már fejfájással valakinek?

Figyelt kérdés
Hogy múlt el? Napok óta fájt a fejem de egyre jobban, azt hittem a vérnyomásom, de tegnap óta már nem csak a fejem fájt hanem a nyakam is meg a vállam, olyan merev az egész. Sőt szédülök is meg hányingerem van. Háziorvos azt mondta be van keményedve a csuklyás izom. Írt fájdalomcsillapítót, izomlazitót, tapaszt is javasolt. De már ez a fejfájás annyira kínoz, hogy alig élek mintha húznák a fejemet a hátam felé, nem nagyon hat a fájdalomcsillapító se. Akinek volt ilyen hogy múlt el? Masszíroztatás esetleg segítene? Néha annyira fáj meg annyira szédülök, hogy már félek elájulok.

#Csuklyásizom, fejfájás, izommerevség, gerinc, váll,
2021. febr. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia most én is ezzel küzdök egy másfél hete szédülés nekem nem ennyire erős de nekem is fáj elég sokszor a fejem.


Nekem most a karantén miatt mivel diák vagyok egész nap a gép elött ülök ezért van valószínű.


Én próbálom masszírosgatni tornáztatni attól kicsit jobb de valószínű én is elmegyek majd masszőrhöz.


Jobbulást

2021. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi jobbulást neked is :)
2021. febr. 8. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 2 hete, 3-4 napig fájt nagyon, lóbalzsammal kentem be és masszíroztam a kemény izomzatot, óvatos nyaktornát is csináltam.
2021. febr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen volt. fej mozgatására elkezdek szédülni, és néha a fejem is fáj. Egyszer csak úgy elmúlik magától. Néha visszajön. Nagyon szenvedek vele én is sajnos.
2021. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez évek óta állandó probléma. Ha kicsit idegesebb, feszültebb vagyok, egyből bekeményedik a csuklyám, meg a lapockám melletti izmok. Szépen felkúszik a fejemre, és a hányingertől kezdve minden elkap. Sokszor a sírás kerülget miatta. Fájdalomcsillapító, izomlazító inkább csak enyhíti a fájdalmat. Általáb egy nagy kád forró vízbe belefekszem, az kiszokta lazítani, vagy pedig paprikás (ha nem vagy allergiás) lóbalzsam csodákra képes. 😊
2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!