Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a probléma ?

Szerintetek mi lehet a probléma ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Karácsony előtt kezdődött az egész egyik napról a másikra elkezdtem fura ízt érezni a húson, az erősebb szagokra pedig érzékenyebb lettem( mint például a hagyma vagy a fokhagyma ) aztán ezt követte egy három napos hányinger és étvágytalanság . Elmentem orvoshoz csináltak egy ultrahang vizsgálatot és vérvizsgalatot de minden rendben volt. Ezután azt gondoltam hogy terhes vagyok de a menstruációm pontosan megjött és ugyanolyan volt mint mindig , normális vèrzès és gondolom a doki is látta volna ha babás lennék . Még most is érzem ezeket a fura szagokat és ízeket egyes dolgokon de nem tudom mi lehet a baj. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2021. febr. 9. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Azert mondom kivetelesen, hogy nem covid, mert ott a szagvesztest kivetoen alakul ki rossz szagok es izek erzekelese.

Nekem hasonlo volt, es vadul google-oztam. Minden mellett a szorongas is okozhatja, es szemely szerint ez volt az oka. Mikor nyugodt voltam, semmi nem volt, mikor feszult, akkor egett etolaj utoiztol kezdve mindenfele undorito izt ereztem.

Nem tudom, milyen iranyba kellene elindulni, ha szervi oka van. Az biztos, hogy az agyunkban dolnek el ezek az erzekelesek. Es bar szorongastol volt nekem, elkepesztoen pocsek volt.

2021. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!