Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol osztanak ingyen maszkot?

Hol osztanak ingyen maszkot?

Figyelt kérdés
Sajnos a vendéglátó ipar leállt igy se munka se jövedelem,már nem birjuk anyagilag a maszkokat cserélgetni,hol van Budapesten olyan pont mint pl németországban ahol fellehet tankolni maszkból.köszi.
2021. febr. 11. 13:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért mert a mosható maszk nem ér semmit!

A sebészit is 20 perc - 3 óránként cserélni kéne, akkor érne valamit.

Én pff2-őt hordok, megjegyzem, én sem megfelelően cserélem, kb hetente cserélem, de azt meg minden használat után kéne. Meg mivel a pff2 már véd is kicsit, de főleg a pff3akra igaz ez: mivel az véd, ezért ha elmozgatod az arcon, már akkor kuka, mivel az arcon megragadt szennyeződések bekerülnek alá.

Satöbbi. Ezek az ésszerű érvek a maszkvásárlás mellett.

Viszont mivel úgyis mindenki tojik bele, végülis alternatíva a textil. Csak abban jobban megragadnak a kórokózók és utána lehet érvelni azzal a nagyokos maszktagadóknak, hogy hát a maszkjuktól lettek betegek. Persze, mikor nem helyesn hordja senki.

2021. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11

Ja. Itt, nálunk, pozitívként mehetsz boltba/gyógyszertárba, ha viselsz FFP2 maszkot. Ekkora hülyeséget..

2021. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem er semmit a moshato (nem tudom, en hordom, es meg nem lettem beteg, bar ez sok dologtol fugg), de nyilvanvaloan csak ez johet szoba a kerdezoeknel, ez van sajnos.
2021. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor a mosható nem jó? ezt hallottam én is,kb a papirt 3 órát hordjuk utána kuka,nem akarok ugy járni mint pár ember akit láttam,hogy teljesen retkes több hónapos maszkot hordani,emiatt a kinai nátha miatt nem akarunk megbetegedni hogy kárositjuk magunkat koszos maszkkal,eleve sokáig hordani káros ezt.
2021. febr. 11. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!