Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek hogy limfómám...

Nagyon félek hogy limfómám van. Szerintetek az lehet?

Figyelt kérdés
A bal kulccsontom felett kitapintottam egy csomót max 1-2 hónapja. Van rajta egy lila folt, azt hittem hogy ilyen faggyúcisztas pattanás, de olvastam egy csomót, hogy bal oldalon kulccs. felett lévő csomó a daganatos betegségek első jele és hogy az rossz ha kemény és nem emelhető ki a környezetéből, hát az enyém ilyesmi. Nagyon kicsi fél cm körüli, nem fáj meg semmi. Holnap megmutatom egy dokinak de hihetetlenül félek, egész nap sírtam. Valaki esetleg nem tudna valami megnyugtatót mondani?

2021. febr. 14. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne sírj 😅😕 nincs semmi gond, majd holnap a doki megmondja, hogy mizu, ez még bármi lehet :) nyugi :) a sírás nem segít. Mindegy mi lesz, meg lehet oldani 👍💪
2021. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a családom elég jelentős része rákban halt meg és én még csak 20 vagyok, soha sem voltam még ennyire kétségbeesett, mint most
2021. febr. 14. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én limfómásként írom, hogy ameddig az orvos nem mondja, hogy neked ez van addig felesleges aggódni.:) A neten meg sok baromságot írnak. Ne olvasd el, nem árthat. Fel a fejjel és kitartást❤️
2021. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!