Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködésem van,...

Pajzsmirigy túlműködésem van, lehet a gyógyszer mellékhatása émelygés?

Figyelt kérdés

Metothyrin-t szedek, pár hónapja derült ki hogy túlműködésem van. Először napi 3x1-et kellett szednem, most napi 2x1-et. Általában reggel mindig egyszerre beveszem, ha felkelek, de délután sokszor nem figyelek rá és van hogy órákkal később veszem be, mint kéne, mostanában elég rendszertelenül sajnos.

Mostanában ha reggel felkelek, sokszor van enyhe émelygés érzésem de inkább akkor szokott előjönni ha kaját látok, egyszerűen mindentől undorodok hirtelen de közben éhes vagyok. Eddig nem volt olyan zavaró, de elég stresszes napjaim vannak (költözés, felújítás) szval sokat kattogok dolgokon, esetleg ez befolyásolhatja? Van barátom, de mindig védekezünk és múlt héten menstruáltam és előtte is észrevettem már ezt, szóval nem hiszem, hogy terhes vagyok.

Mostanában a vírus miatt reggel általában nem kell itthonról kimozdulnom, most viszont ki kellett volna és pont most éreztem azt, mikor megpróbáltam kaját csomagolni magamnak, hogy fhu ezt nem bírom le kell ülnőm, és most nem is lettem jól egy jó ideig, szóval nem tudtam elmenni.

Most lehet, hogy az enyhe nyomástól hogy mennem kell valahova, ettől éreztem erősebbnek mint általában?

Lehet ez a pajzsmirigy gyógyszertől? Ha nem, mitől lehet?


17/l



2021. febr. 15. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót, ott van a dobozban.

De tessék, itt van online is:

[link]


Lehet émelygés a mellékhatás.

2021. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elolvastam, csak elgondolkoztam, hogy a tüneteknél lehet hogy a túladagolás tüneteire gondol
2021. febr. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!