Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés lehet pajzsmirigy...

Hasmenés lehet pajzsmirigy alulműködés miatt?

Figyelt kérdés
voltam több gasztroenterológiai vizsgálaton és a vérképből az derült ki hogy pajzsmirigy alulműködésem van, a hasammal elvileg meg semmi baj nincs. még nem voltam kontrollon mert csak 24-re kaptam időpontot

2021. febr. 15. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Pajzsmirigy alulműködés esetén székrekedés szokott lenni és nem hasmenés.
2021. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :(
2021. febr. 15. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

1/2 válaszadó vagyok ismét:

[link]

[link]

Az utóbbi mellékelt cikkben a hasmenés a pajzsmirigy túlműködésre jellemző.

2021. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hashimoto - thyr. -t gyakran súlyosbítja a gluténfogyasztás, ami viszont okozHAT hasmenést, görcsöket, de puffadást szinte minden esetben.
2021. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én alulműködő vagyok.Azt tapasztalom h amióta több gyümit eszek és szedem a jódot azóta nekem is fokozott a széklet bajom :) Te milyen gyógyszert kaptál rá?
2021. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
még semmit, csak a vérvétel eredménye jött meg...jővő hét keddre van időpontom
2021. febr. 26. 05:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Szelént kezd el ha eddig nem tetted.Nekem sokat javított az állapotomon,illetve én a Jutavit C+D+Cink vitaminját szedem mellé.Az endós dokim szerint ezek jók pajzsmirigy gond esetén :)
2021. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia :) Utolsó válaszoló vagyok.

Mi volt a dokinál? Jutottatok valamire?

2021. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést:) igazából előtte hosszantartó hasmenésem volt és a T3,T4 teljesen rendben volt, és alapból panaszentes vagyok, mondtam a dokinak hogy a bőrőm picit szárazabb, de lehet az a fűtés miatt...és igazán nem tapasztalok más tüneteket és vmi olyasmit mondott hogy lehetett ez az egêsz a hasmenéstől, amire kaptam gyógyszert, és azt végig kell szednem, kb egy hónap után újra el kell mennem vérvételre, addig javasolta hogy ne jódozott sót használjak és szedjek D vitamint
2021. márc. 12. 04:28
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, akkor én is ezt a kombot fogom választani:) és a szelénnek is utána nézek
2021. márc. 12. 04:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!