Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés után ez normális?

Hasmenés után ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnapelőtt volt egy hasmenésem reggel, nem tudom pontosan mi, de valami nem eshetett jól. Aznap már nem volt, csak annyi, hogy ha szellentettem 1-2x távozott vele egy kevés nyák - bocsánat nem tudom szebben írni.

Tegnap már csak félig-meddig volt hasmenéses, napi 1x.

Mára szinte teljesen normál állaga volt, de távozott vele a legvégén egy kis nyák.

Ilyen előfordulhat hasmenés után? Bocsánat egy kicsit hipochonder tudok lenni és mindentől könnyen megijedek..

Köszi a választ!



2021. febr. 15. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A nyálkás széklet hasnyálmirigyproblémára utal.
2021. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy van, vagy volt, egy kis vastagbél gyulladásod. Szedjél probiotikumot, az rendbe hoz.
2021. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam rá, hogy veszek egy jó probiotikumot, hogy segítsen! Volt hogy régebben is segített már.


Az a helyzet, hogy tejfehérje érzékeny vagyok/voltam elvileg, nyáron derült ki és most terheltük. Lehet még nem esik jól a szervezetemnek és picit begyullasztott.. Mindenesetre még nem vezetem vissza!

2021. febr. 15. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kerüld a tejes dolgokat, az nem múlik el csak úgy magától.
2021. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom kinél mennyi idő igazából.. egyik barátnőmnek 1 év volt elvileg, amíg abszolút nem evett tejeset.

Nálam 5 hónap telt még csak el, de doktor úr azt mondta, óvatosan vezethetem már be tényleg óvatos voltam, de simán lehet, hogy nem tesz jó továbbra sem.

2021. febr. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!