Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek személyes tapasztala...

Valakinek személyes tapasztalata a gyógyszertárban kapható covid gyorstesztről?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinaltunk egyett. Jol mukodott, sajnos negativ lett.
2021. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap rendeltem egyet. Csak azért remélem hogy pozitív, hogy kaphassak igazolást.
2021. febr. 16. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
En is pont ebben remenykedtem de sajnos negativ lett.
2021. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Helosziaszia ***** válasza:
69%
Valahogy nem így képzeltem el egy világjárványt.. az emberek reménykednek hogy elkapják, azért hogy kaphassanak igazolást.. micsoda járvány gyerekek.. na innen látni hogy ez rég nem a vírusról szól,hanem az emberek korlátozása és irányítása a cél
2021. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Negatív nekem is. Pedig a tesóm elvileg elkapta még tavaly, a padtársa bizonyítottan fertőzött volt, neki meg teljesen elment a szaglása és kicsit szarul volt. Én akkor nem lettem beteg, 2 hete kaptam el valami náthát, a tesóm úgy köhögött meg még mindig hogy majdnem megfulladt. Rajtam szokatlanul enyhén folyt le, nem is köhögtem. Ez se a covid volt akkor ezek szerint.
2021. febr. 17. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, a gyógyszertári gyorstesztet nem fogadják el. Csak akkreditált laborban készült antitest tesztet, ami 10+ ezer forint, plusz még a kártyáért talán 3-4 ezer forint. Ezzel is az oltás felé próbálják terelni az embereket, mert az ingyen van.
2021. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!